Suuskade ettetellimine

Kästle suuskade
tellimine kuni 22.03.2021


Kästle kataloog 2022
(eestikeelne, PDF, 14 MB)

Kästle tellimisleht
(Excel, xlsx)

Kästle tellimisleht
(PDF)

Kasuta võimalust, et saada endale sügiseks täpselt sobiv suusapaar väga hea hinnaga. Väike valik suuski tutvumiseks Nevene poes. Küsimuste korral palun võta ühendust.

E-poest tellimine

Kui e-poest tellides ei õnnestu ostu vormistada, siis palun saatke oma soovid e-kirja teel. Aitäh!

Rullsuusad ja varustus

Kui otsid rullsuuski, siis oled õiges kohas. Rullsuusad on kõige efektiivsemad ja mitmekülgsemad treeningvahendid, mis eelkõige mõeldud murdmaasuusatajatele hooajaeelseks ettevalmistuseks, kuid sobivad ideaalselt iga ala harrastajatele, et muuta treeningud vaheldusrikkamaks. Rullsuusatamine annab liigeseid põrutamata koormust kogu lihaskonnale ja arendab vastupidavust (loe lisaks). Rullsuuski saab vaadata kas sõidutehnika või tootja järgi. Lisavarustuse kategooria all on varurattad, laagrid, porikaitsed, suusakepiotsad jms.

 • Rullsuusad uisutehnikale

  Kui Sa ei tea, millised rullsuusad just Sulle kõige paremini sobiksid, tutvu meie Rullsuusavalijaga, kus kirjeldatakse vabatehnika rullsuuskade olulisi omadusi. Alati võid meiega ühendust võtta, et nõu küsida.

 • Rullsuusad klassikatehnikale

  Kui Sa ei tea, millised rullsuusad just Sulle kõige paremini sobiksid, tutvu meie Rullsuusavalijaga, kus kirjeldatakse klassikatehnika rullsuuskade olulisi omadusi. Alati võid meiega ühendust võtta, et nõu küsida.

 • Kombi-rullsuusad

  Kombi-rullsuusad on universaalsed rullsuusad, millega saab sõita nii uisu- kui klassikatehnikas. Kombi-mudelid sobivad neile, kes soovivad omada vaid ühte paari, kuid sõita mõlemas tehnikas.

 • Sorteeri tootjate järgi

  Vaata kõiki rullsuuski tootja järgi sorteerides.

 • Lisavarustus

  Asfaldile mõeldud kepiotsad. Rullsuuskade porikaitsed, rattad, varuosad. Rullsuusakotid.

 • Rullsuusakindad

  Kindad suvel keppidega kasutamiseks: rullsuusatamiseks, kepikõnniks või suusaimitatsiooniks vms.