Kepid

Selle kategooria alla on koondatud kõik suusakepid, käimiskepid ja matkakepid. Nevene pakub kvaliteetseid Rex ja LEKI keppe. Soomes valmistatud Rex murdmaakeppide laiast valikust leiab sobiva paari nii pühapäevasuusataja kui ka professionaalne sportlane. Saksamaalt pärit LEKI valikus on nii murdmaa- kui mäesuusakepid, mille suurimaks eeliseks on võimalus käerihmad suusakepi küljest kiirelt eemaldada. Käimis- ja matkakeppide osas on LEKI turuliider maailmas.

Siit leiad suurima valiku murdmaasuusakeppe Eestis - igale tasemele, sõidutehnikale ja rajale, nii pühapäevasuusatajale kui ka professionaalsele sportlasele. Keppide ostmisel vali soovitud pikkus menüüst või kirjuta tellimisvormi Lisainformatsiooni lahtrisse keppide soovitud pikkus sentimeetrites. Klassikakeppide pikkuse leiad, korrutades oma pikkuse 0,85-ga, uisukeppide jaoks korruta oma pikkus 0,9-ga. Pane tähele, et suusakeppe ei saa nende pikkuse tõttu saata Smartpostiga, vaid ainult Cargobusi või Omniva kulleriga. Kui vajad nõu, siis küsi kindlasti!

 • Rullsuusakepid

  Soodsad süsinikkepid skaikimiseks, rullsuusatamiseks või keppidega rulluisutamiseks. Kulpe vahetades sobivad ka talvel suusatamiseks.

 • Rex suusakepid

  Väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega Rex suusakepid tulevad Soomest. Rexi suusakeppe on meil valikus kokku 11 mudelit, alustades lastekeppidest ning lõpetades tipptasemel võistluskeppidega. Siit leiab igaüks endale sobiva paari. Kui leiad kuskilt samaväärsed kepid soodsamalt, siis palun anna teada ja teeme võimalusel parema pakkumise!

 • LEKI murdmaasuusakepid

  Saksa päritolu LEKI suusakeppe kasutab enamus maailma parimatest mäesuusatajatest, ligi kolmandik laskesuusatajatest ja aina enam murdmaasuusatajaid. LEKI, suusakeppide maailma pioneer, pakub täiuslikke ja mugavaid lahendusi. Trigger S süsteem võimaldab käerihmad pidemest hetkega eemaldada ning sama lihtsalt taaskinnitada. Veel enam, ka rihmu pole enam vaja, kui kasutada LEKI ühilduvaid kindaid.

 • LEKI mäesuusakepid

  LEKI keppe kasutab ca 50% maailma parimatest mäesuusatajatest. LEKI on maailma suurim ja innovatiivsem suusakeppide tootja, kes on prioriteetideks seadnud töökindluse, ohutuse, mugavuse ja funktsionaalsuse. LEKI Trigger S käerihmad käivad hetkega kepi käepideme küljest ära ja sama lihtsalt tagasi, võimaldades koheselt käed vabaks teha, et kasvõi telefonile vastata.

 • Käimiskepid

  Väga kõrge kvaliteediga LEKI käimiskepid Saksamaalt. Unikaalne omadus mugavalt käerihmu kepi küljest eemaldada ja taaskinnitada!

 • Matkakepid

  LEKI matkakepid lasevad liikumist täiel määral nautida, on abiks rasketel marsruutidel või lihtsamatel metsaskäikudel. Turuliider maailmas.

 • Varuosad

  Suusakeppide kulbid, käepidemed ja -rihmad.