Tartu pood

Alates 11. märtsist toimub müük Tartu poes üle ukse (E-R kl 11-18, nagu ikka). Müügisaal on suletud. Palun tutvu toodetega meie e-poes ja telli need ette meili teel või kirjutades Facebooki, siis läheb kauba väljastamisega kiirelt. Loomulikult saadame kaupa ka e-poe vahendusel kõikjale, kuhu vaja!

E-poest tellimine

Kui e-poest tellides ei õnnestu ostu vormistada, siis palun saatke oma soovid e-kirja teel. Aitäh!

  • Nevene püsiklient
    Nevene püsiklient

Püsiklient

Nevene püsiklientidele kehtib www.nevene.ee e-poes ja Nevene spordipoes Tartus soodustus 10% odavamate hindade näol. Soodustus ei laiene teenustele, juba allahinnatud kaupadele ja eripakkumistele.

 

Püsikliendiks saamine

 

Et hakata osa saama odavamatest hindadest, tuleb korraga kaupa osta vähemalt 150 euro väärtuses. Püsikliendi soodustus hakkab kehtima järgmisest ostust ning oma kliendi staatuse kinnitamiseks ei ole edaspidi vaja teha midagi - kõik püsikliendid on andmebaasis kirjas ja soodustust arvestatakse automaatselt. Püsikliendid saavad osta endiselt e-poe kaudu, kuid saavad 10% väiksema arve ;)

 

Tahad ka? Vaata e-poodi või tule kohale!

 

Kui oled püsiklient, siis soovitame kindlasti end Nevene e-poe kasutajaks registreerida. Sel juhul saad igal hetkel poodi sisse logida ja näha tavahindade asemel juba odavamaid hindu. Jääb ära arvutamise vaev ning näed kohe, mis on toote hind Sulle! Kasutajaks saad registreerida siin.