Aitame valida!

Nõustame varustuse osas ja aitame valida sobiva toote! Kirjuta meili teel või Facebooki!

Tartu pood

Tartu pood on avatud
E-R kl 11-18

E-poest tellimine

Kui e-poest tellides ei õnnestu ostu vormistada, siis palun saatke oma soovid e-kirja teel. Aitäh!

  • Nevene poe asukoht Tartus
    Nevene poe asukoht Tartus

Pood Tartus

NEVENE SPORDIPOOD F. Tuglase 14 (samas majas Comarketi kauplusega), 51006 Tartu

Avatud E-R kell 11-18

Poe ees olevas suures parklas on kaks Nevene klientide jaoks tähistatud parkimiskohta, kus võib piiramatult tasuta parkida. Mujal parklas on parkimine kellaga kuni 1 tund tasuta.


Kui soovid meie kauplust külastada väljaspool avamisaegu, siis palun võta ühendust, et külastamisaeg varakult kokku leppida. Sobivat aega ei saa garanteerida, kuid võimalusel arvestame soovidega.

Võta ühendust e-posti teel: info (at) nevene.ee

Tähelepanu, GPS-i kasutajad! GPS seade võib antud aadressi järgi valele poole juhatada. Palun järgige alltoodud juhiseid või vaadake õiget asukohta Google Maps-i kaudu.

MIS SEE ON?

Nevene spordipood on päris ehtne pood, kuhu saab kindlatel kellaaegadel kohale tulla, kaupa näha-katsuda-proovida ning soovi korral kaasa osta. Kuigi inimesed ostavad üha enam interneti kaudu, on palju neid, kes soovivad kaupa ise oma silmaga näha ja oma käega katsuda, et toote sobivuses täielikult veenduda. Samuti on üsna palju tooteid, millest vaid pildi ja kirjelduse abil täit ülevaadet ei saa. Nevene tootevalik on eriline ning ilusaid asju pimedas laonurgas hoida ei ole mõtet. Sellepärast tegimegi Nevene spordipoe. See on pood, millest leiad kõik selle, mis siinsamas Nevene e-poeski tutvumiseks väljas on.

KUS ASUB?

Nevene spordipood asub Tartus oluliste spordiga seotud paikade lähedal (vt kaarti):

250 m Tähtvere pargist
500 m Eesti Maaülikooli spordihoonest
600 m Tartu dendropargi suusaradadest
650 m klubist Tartu Maraton
700 m Supilinna spordipargist
 


Vaata suuremat kaarti 

KUIDAS TULLA?

Tartu kesklinnast


Kesklinnast on Nevene poodi ca 2,5 km. Turu-Riia tn ristist tulles sõida 800 m mööda Vabaduse puiesteed (jõega paralleelselt, raekojaplatsist mööda), seejärel keera vasakule Laiale tänavale, ca 500 m pärast keera mööda peateed paremale, sõida Jakobi mäest üles ning otse mööda Kreutzwaldi tänavat Tuglase tn fooriga ristmikuni. Keera sealt vasakule, sõida 100 m ning Nevene pood jääb Sinust vasakule üle parkimisplatsi. Samas majas on Comarketi toidupood.

Tallinna poolt tulles

Tallinna poolt on Nevene poodi tulla lihtsamast lihtsam. Kui sõidad Tartusse mööda Kreutzwaldi tänavat, siis keera esimesest fooriga ristmikust (Kreutzwaldi-Tuglase ristmik) paremale. Sõida 100 m ja Nevene pood on kohe Sinust vasakul üle parkimisplatsi. Samas majas on Comarketi toidupood.

Kui sõidad Tartusse Tallinna poolt tulles paremat teeharu (maantee 2 / E263) mööda, siis jõuad Ilmatsalu ringteele (Opeli autokeskuse juures). Keera sealt vasakule Ilmatsalu tänavale, ringilt tulles ca 100 m pärast hoia vasakule Betooni tänavasse. Sõida kogu aeg otse, ületa Ravila tänava ristmik, ületa raudtee, sõida mööda Rimist ning keera Comarketi toidupoe sildi juurest paremale parklasse. Nevene pood asubki samas majas. Ringteelt Nevene poe juurde on umbes 1,4 km.

Võru, Valga ja Lõunakeskuse poolt tulles

Valga mnt ringteelt (Lõunakeskuse juures) sõida Tallinna poole. Ületa Viljandi mnt ringtee ja sõida edasi Tallinna poole kuni jõuad Ilmatsalu tn ringteeni (Opeli autokeskuse juures). Keera sealt paremale Ilmatsalu tänavale ning kohe 100 m pärast hoia vasakule Betooni tänavasse. Sõida kogu aeg otse, ületa Ravila tänava ristmik, ületa raudtee, sõida mööda Rimist ning keera Comarketi toidupoe sildi juurest paremale parklasse. Nevene pood asubki samas majas. Ringteelt Nevene poe juurde on umbes 1,4 km.

Võta meiega ühendust!