436 - Rex G11 Kollane sprei | +10...-2°C

Libisemismäärded » Fluorita parafiinid|Libisemismäärded » Kiirmäärded

  • 436 - Rex G11 Kollane sprei | +10...-2°C
    436 - Rex G11 Kollane sprei | +10...-2°C
Vana hind:32.95EUR
Hind:26.36EUR
Õhutemperatuurile +10…-2°C, kõik lumetüübid
- HF võistlusparafiini fluorivaba versioon
- treeninguteks ja ökonoomselt võistlemiseks
- 150 ml pudelist jätkub kuni 35 paari määrimiseks
- sama kulumiskindel kui tahke parafiin
- ei vaja kuumutamist ega kaapimist

Määrde iseloomustus: Uue põlvkonna fluorivaba parafiin. Uuele ja vanale lumele soojakraadidest kuni kerge miinuseni. G11 on selle sarja kõige pehmem määre. Traditsiooniliste pehme ilma parafiinidega võrreldes on G11 siiski suhteliselt kõva ja mitte nii 'rasvane'. Väga hästi mustust hülgav! G11 sobib kuitahes soojadele ja vesistele oludele või nulli ümber kõikuvale ilmale, kasuta seda ka kerge miinuse korral.

Spreide tutvustus: Revolutsioon suusamäärimises! Rex on teinud tahkest parafiinist sprei, mida saab kuumutamata suuskadele kanda ja see kestab suusarajal sama kaua. See on sama määre mis HF11 Kollane parafiin, kuid ilma fluorita ja vedelas vormis. Nüüd on võimalik parafiiniga suuski töödelda neid kuumutamata, vajades vaid nailonharja. Testid näitavad, et see kestab sama kaua kui kuumutatav parafiin ja on vähemalt sama kiire. See on võimalik tänu viimase aja arendustegevusele lahustite vallas. Vedelad parafiinid ei ole mitte kuidagi kehvemad oma tahketest kaaslastest ja need on juba suusatamise Maailma Karika sarjas kasutusel. Selliselt pealekantud parafiini võib katta teiste määretega nagu traditsioonilisi tahkeid parafiine.

Kasutamine: Loksuta spreipudelit korralikult. Pihusta 3-5 väikest surtsu ca 10 cm kauguselt suusa libisemisaladele. Aja pihustatud määre sõrme, puhta riidetüki või naturaalse korgi abil laiali. Lase seista vähemalt 20 minutit, kuni määre on täielikult kuivanud, jättes suusapõhjale valkja kihi. Kuivamisaega saab lühendada korgiga hõõrudes või soojapuhuriga ettevaatlikult soojendades. Viimaks harja jäiga nailonharjaga põhi puhtaks. Ühest 150 ml pudelist saab määrida kuni 35 paari suuski (testitud 188 cm uisusuuskadega).

Vaata siit kasutamise õpetust Rexi YouTube videost:
- Rex HF spreide tutvustus ja kasutamine

Ühikuhind: 246.00 eurot / liiter.