Atomic Redster S9 uisusuusad, kasutatud

Uisusuusad

  • Atomic Redster S9 uisusuusad
    Atomic Redster S9 uisusuusad
Vana hind:499.95EUR
Hind:299.00EUR
Kasutatud väga heas seisukorras paar suusatajale kaaluga 75 kg ja rohkem. Tutvuda saab soovist eelnevalt ette teatades Nevene poes.

Atomic superkerged võistlussuusad proffidele ja hobisportlastele, kes soovivad parimat varustust kõikvõimalike tingimuste jaoks. Kui otsid suuski, millel oleks tipptasemel libisemine ja millega oleks nauditav suusatada ka treeningutel, siis see on see õige. Mõtle sellest kui kergest ja kiirest maanteerattast. Sellel on täpselt sama konstruktsioon mis Atomic S9 Carbon mudelil. V-kujuline küljeprofiil annab hoogu juurde kiirendustel. Race konstruktsioon ja süsiniklaminaadid hoiavad suusa kerge ja stabiilsena. See mudel sobib kõikidele rajaoludele. Suusad kaaluvad alla kilo (940 g / 180 cm) ja need on kiired suusad! Maksimumpunktid XC-Ski suusatestis. Suusa laiusprofiil: 41-43-43,5. Konstruktsioon: Race + Carbon laminaadid. Põhi: BI 5000 SA + World Cup kivilihv. Sisu: Nomex Featherlight.

Suusad on sobilikud kaalule alates 75 kg. Täpselt sobiva paari leidmiseks kirjuta palun oma pikkus ja kaal tellimusvormi lisainformatsiooni lahtrisse ning me anname teada, kas õige paar on olemas.

Sellele tootele lisaks on ostetud: