Rex R1 Sprint suusakepid

Suusakepid » Rex suusakepid

  • Rex R1 Sprint suusakepid
    Rex R1 Sprint suusakepid
Vana hind:249.95EUR
Hind:199.96EUR
Uudistoode 2018-2019 hooajaks!

Tipp-suusakepid, mis on välja töötatud maailmatasemel võistlussportlastele. R1 Sprint on uus erimudel, millel on R1 põhimudelist kergemad ja jäigemad torud! Neid keppe soovitame tugevamatele, pikematele ja/või raskematele suusatajatele. Võistluskepid on mõeldud neile, kes varustuses järeleandmisi teha ei soovi. Kõikidel R-seeria keppidel on täpselt samad komponendid: käepidemed, rihmad ja kulbid.

R1 Sprint võistluskeppidel on kõige kergemad ja jäigemad 100% süsinikkiududest XT-60 Carbon torud, ülemine diameeter 16 mm, alumine 8,5 mm. Jäikusindeks 2.9, toru kaal ühe meetri kohta 53 g. Kõvasulamist teravikega RXpower kulpide konstruktsioon ei jäta lund külge ning on väga kerge optimaalse kaalujaotuse tagamiseks. RXrace+ käerihmad on ergonoomilise lõikega ja laia toetuspinnaga. Valmistatud Soomes.

Lisavarustusena võimalik osta hiigelsuured kulbid matkadele või suusaorienteerumiseks ja rullsuusaotsad asfaldil kasutamiseks.

Kepid on saadaval igas mõõdus kuni 175 cm. Olemas ka toorikutena (lahtiste käepidemetega), et kepid hiljem ise mõõtu lõigata. Vali sobiv pikkus menüüst või kirjuta täpne pikkus cm-s tellimuse vormistamisel Lisainformatsiooni lahtrisse. Kui Sa õiget kepi pikkust ei tea, siis palun kirjuta enda pikkus ja eelistatud suusatehnika.

Üldine valem suusakeppide pikkuse arvutamiseks. Uisutehnika keppide pikkuse leidmiseks korruta oma pikkus 0,9-ga; klassikakeppide pikkuse leidmiseks korruta oma pikkus 0,85-ga.