144 - Rex LF Sinine kiirmääre libisemiseks | -2...-15°C

Libisemismäärded » Kiirmäärded|Libisemismäärded » Madalfluoriparafiinid

  • 144 - Rex LF Sinine kiirmääre libisemiseks | -2...-15°C
    144 - Rex LF Sinine kiirmääre libisemiseks | -2...-15°C
Vana hind:9.95EUR
Hind:5.00EUR
Õhutemperatuur -2...-15°C, kiirelt ja lihtsalt pealekantav madala fluorisisaldusega libisemismääre igasugusele lumele miinuskraadide juures. Kuulus Rexi Sinine, fluoriga ja vedelas vormis. Pudelis on 60 ml määret. Rex kiirmäärded on mõeldud igal tasemel suusatajale, kes hindavad soodsat, kiiret ja puhast määrimislahendust ega soovi või saa kasutada parafiine. Kasutamine on lihtne, mugav ja ohutu, ei määri ja selleks ei ole vaja ühtegi töövahendit.

2017. aastaks on Rex oma kiirmäärete sarja täielikult uuendanud. Kiirmäärded ei ole kunagi varem olnud nii kõrgel tasemel kui nüüd. Need ei ole küll nii kulumiskindlad kui traditsioonilised kuumutamist vajavad määrded, kuid pakuvad võrdväärset efekti ja nende pealekandmiseks ei ole vaja ühtegi tööriista. Uued LF ja HF kiirmäärded põhinevad samadel koostisosadel, mis on peidus Rexi uusimates tippvõistlusmääretes, lisaks sisaldavad need mustust hülgavaid ja vett tõrjuvaid PTFE osakesi.

Kasutusjuhend. Eemalda kork, vajutades see alla ja samal ajal vastupäeva keerates. Loksuta pudelit umbes 10 sekundit. Määrde väljatulekuks suru pudeli otsas olev švamm vastu suusapõhja. Hõõru švammi abil määre ühtlase õhukese kihina suusapõhjale (klassikasuusal ainult libisemisalale ehk suusa ette- ja tahaotsa) ning lase määrdel ca 10 minutit kuivada. Seejärel hõõru suusapõhi läikima puhta riidelapi, majapidamispaberi või nailonharjaga. Määre püsib kauem, kui pealekandmine teha toatemperatuuril suuskadele soojas ruumis.

Ühikuhind: 165.00 eurot / liiter.