Rex R3 suusakepid

Suusakepid » Rex suusakepid

  • Rex R3 suusakepid
    Rex R3 suusakepid
Vana hind:99.95EUR
Hind:79.96EUR
2018-2019 hooajast uute senisest jäigemate torudega!

Suusakepid võistlejatele. Kõige soodsamad 100% süsinikust torudega kepid. Populaarseim R-seeria mudel. Sobib ideaalselt nii tõsistele harrastajatele kui suusamaratonidel osalejatele. Kerged ja jäigad.

Torude ülemine diameeter 16 mm, alumine 8,5 mm. Jäikusindeks 2.1, toru kaal ühe meetri kohta 66 g. Kõik komponendid samad, mis tippmudelil R1, erinevus süsiniktorudes. Kõvasulamist teravikega RXpower kulbid, mille konstruktsioon ei jäta lund külge ning on piisavalt kerge optimaalse kaalujaotuse tagamiseks. Ergonoomilised RXrace+ käerihmad. Valmistatud Soomes.

Lisavarustusena võimalik osta hiigelsuured kulbid matkadele või suusaorienteerumiseks ja rullsuusaotsad asfaldil kasutamiseks.

Kepid on saadaval igas mõõdus kuni 185 cm. Olemas ka toorikutena (lahtiste käepidemetega), et kepid hiljem ise mõõtu lõigata. Vali sobiv pikkus menüüst või kirjuta täpne pikkus cm-s tellimuse vormistamisel Lisainformatsiooni lahtrisse. Kui Sa õiget kepi pikkust ei tea, siis palun kirjuta enda pikkus ja eelistatud suusatehnika.

Üldine valem suusakeppide pikkuse arvutamiseks. Uisutehnika keppide pikkuse leidmiseks korruta oma pikkus 0,9-ga; klassikakeppide pikkuse leidmiseks korruta oma pikkus 0,85-ga.