Rex R2 suusakepid

Suusakepid » Rex suusakepid

  • Rex R2 suusakepid
    Rex R2 suusakepid
Vana hind:129.95EUR
Hind:103.96EUR
2018-2019 hooajast uute senisest jäigemate torudega!

Suusakepid võistlejatele. Need on parima hinna-kvaliteediga suhtega võistluskepid, mille hind on tippmudelist oluliselt soodam, kuid omadused peaaegu samaväärsed.

R2 keppidel on väga kerged ja jäigad 100% kõrge elastsusmooduliga (HM, high modulus) süsinikust torud, ülemine diameeter 16 mm, alumine 8,5 mm. Jäikusindeks 2.6, toru kaal ühe meetri kohta 62 g. Samad komponendid mis tippmudelil R1, kuid väike erinevus süsiniktorudes. Kõvasulamist teravikega RXpower kulpide konstruktsioon ei jäta lund külge ning on piisavalt kerge optimaalse kaalujaotuse tagamiseks. RXrace+ käerihmad on ergonoomilise lõikega ja laia toetuspinnaga. Valmistatud Soomes.

Lisavarustusena võimalik osta hiigelsuured kulbid matkadele või suusaorienteerumiseks ja rullsuusaotsad asfaldil kasutamiseks.

Kepid on saadaval igas mõõdus kuni 175 cm. Olemas ka toorikutena (lahtiste käepidemetega), et kepid hiljem ise mõõtu lõigata. Vali sobiv pikkus menüüst või kirjuta täpne pikkus cm-s tellimuse vormistamisel Lisainformatsiooni lahtrisse. Kui Sa õiget kepi pikkust ei tea, siis palun kirjuta enda pikkus ja eelistatud suusatehnika.

Üldine valem suusakeppide pikkuse arvutamiseks. Uisutehnika keppide pikkuse leidmiseks korruta oma pikkus 0,9-ga; klassikakeppide pikkuse leidmiseks korruta oma pikkus 0,85-ga.